• خانه
  • نرم افزار جامع استانداردسازی

معرفی نرم افزار جامع استانداردسازی


معرفی نرم افزار Green Lab : (تنها نرم افزار آزمایشگاهی شرکت آریا سینا)

 


این نرم افزار با هدف حذف همه کاغذها اعم از دستورالعمل ها، SOP ها، فرم ها، چک لیست ها، فایل های آموزشی و غیره طرحریزی شده است و به جهت اینکه موجب بهره برداری صحیح تر از محیط زیست می گردد و الگوی مصرف صحیحی را ارائه می نماید آزمایشگاه سبز نامیده شده است.
مزیت این نرم افزار در محتویات آن است. تمامی فرم ها استاندارد بوده و الزامات را به راحتی پوشش می دهد. دستورالعمل ها و SOP ها نیز توسط افراد مجرب و کارآزموده تدوین و ارائه گردیده است.
به عنوان مثال در رابطه با کنترل کیفیت محیط کشت مولر به قطر محیط، کنترل باز تیمین به وسیله سنجش هاله SXT بر روی آنتروکوک فکالیس و همچنین pH مولر اشاره شده است.
تمامی فرم ها، اعم از فرم های مرتبط با مدیریت کارکنان، تجهیزات، ایمنی و بهداشت، فضا و تاسیسات، سایر مستندات و همچنین طرح کیفیت داخلی و تفسیر نتایج برنامه ارزیابی خارجی کیفیت به شیوه ای استاندارد و با درنظر گرفتن تمامی الزامات و آیین نامه ها طرحریزی گردیده است.
این نرم افزار در قالب Web طراحی گردیده و همزمان می توان از تمامی رایانه های متصل به شبکه در آن استفاده کرد.
سطح دسترسی به مستندات تعریف شده می باشد و صرفاً افراد تعریف شده می توانند سندی را ببینند و یا آن را ویرایش نمایند.
فرم ساز این نرم افزار داینامیک بوده و کاربر به راحتی و بدون آموزش می تواند هزاران فرم مورد نیاز خود را طراحی نماید.
از تمامی فرم های تکمیل شده می توان خروجی به فایل اکسل گرفت و لذا ترسیم انواع گراف ها به سادگی امکان پذیر است.
بک آپ گیری از نرم افزار به صورت برنامه ریزی شده یا دستی قابل انجام می باشد.
فایل های آموزشی عمومی و تخصصی موجود در نرم افزار به همراه آزمون های مجازی طراحی شده با سوالاتی که به صورت رندوم تغییر می کنند و جوابدهی هر کدام از آنها در زمان مشخصی تعبیه شده است، موجب افزایش توانمندی کارکنان می شود.
چک لیست های ارزیابی عمومی و تخصصی برای هر بخش طرحریزی شده است و با تکمیل نمودن آنها وضعیت بخش و همچنین نقاط قابل بهبود شناسایی می گردد.
این نرم افزار به عنوان متعلقات به نرم افزارهای کنترل کیفیت شرکت آریا سینا، آرشیو عکس ها و اطلس ها، نمودار سازمانی داینامیک، کتابخانه ای ارزشمند و تخصصی، تقویم ثبت رویدادها و همچنین اینترانت داخلی مزین گردیده است.
نرم افزارهای کنترل کیفیت شامل: نرم افزار ترسیم منحنی های لوی جنینگ و قوانین وست گارد، نرم افزار تی بریتین، نرم افزار تی تست، نرم افزار اف تست، نرم افزار آزمون دوبل و چک تست، نرم افزار صحه گذاری اتوآنالایزر، نرم افزار صحه گذاری سل کانتر، نرم افزار تکرار پذیری، نرم افزار محاسبه خطای توتال، نرم افزار محاسبه خطی بودن، نرم افزار محاسبه حساسیت، نرم افزار تصدیق کالیبراسیون سمپلر و نرم افزار تغییر ضریب فاکتور سل کانتر.
تمامی صفحات مستندات قابل چاپ می باشد که البته هرگز چاپ همه مستندات توسط این شرکت توصیه نمی گردد.
این نرم افزار به صورت کاملاً سفارشی ارائه می گردد. تصویر لوگو، بخش ها و کارکنان آزمایشگاه پس از دریافت و بارگذاری در نسخه ارائه شده به آزمایشگاه قابل رویت می باشد و هر آزمایشگاه سی دی قابل نصب نرم افزار اختصاصی خود را دریافت می نماید.
شایان ذکر است طرحریزی و ارائه این نرم افزار صرفاً توسط شرکت آریا سینا انجام می شود و فروش، ارائه، آموزش و پشتیبانی آن توسط هر سازمان یا شرکت دیگری غیرقانونی می باشد.

امیدواریم با ارائه این نرم افزار به جامعه آزمایشگاهی کشور بتوانیم همچنان در مسیر استانداردسازی آزمایشگاه های تشخیص پزشکی با رویکردی جدید پیشرو باشیم.
لطفاً دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر و مشاهده فایل دموی نرم افزار را از طریق تماس با شماره همراه 09121387736 (طوقی) پیگیری فرمایید.ارتباط با ما

شرکت آریا سینا پژوهش:
آدرس : تهران، خیابان محمد علی جناح، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، خیابان شهید گلاب، پلاک 63 ، طبقه چهارم، واحد 10
کد پستی: 1451819514
تلفن : 36 - 44294135 و 09121387736
نمابر : 44294156